For Pets 2020 – ZRUŠENO

10.3.2020

AKCE JE BOHUŽEL ZRUŠENA DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR.

Přijměte prosím naše pozvání na jeden z největších veletrhů chovatelských potřeb v České republice, kde se setkává odborná i laická veřejnost. Veletrh For Pets je orientován na veškerá domácí zvířata – psy, kočky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, drobné savce, hlodavce a akvaristiku. Naleznete zde spoustu novinek a trendů v oblasti steliv, krmiv, veterinárních přípravků, kosmetických přípravků, a dalších chovatelských potřeb.

V rámci expozice KERAMOST, a.s. si budete moci výhodně pořídit kvalitní hrudkující steliva Mikeš Parfum a Mikeš Premium. Pokud zakoupíte jakákoliv dvě balení, můžete si na kole štěstí vytočit 5 kg steliva zdarma nebo alespoň překvapení v podobě drobného dárku.  Naleznete nás v hale 1, sektor 1B (více v přiloženém plánku výstaviště).

MIKEŠ CATBOY

Na veletrhu For Pets 2020 bude představena novinka v portfoliu steliv z produkce KERAMOST, a.s. Bude se jednat o 100% přírodní hrudkující stelivo světle hnědé barvy, které v kočkách evokuje pocit přirozeného prostředí pro vykonání své potřeby. Granulky steliva budou jemnější a odprášené pro zvýšení komfortu a čistoty. Výroba podléhá přísným standardům a je certifikována dle celosvětově uznávané normy BRC – Consumer Product.

UMISŤOVACÍ VÝSTAVA KOČEK Z ÚTULKŮ

Během veletrhu probíhá také umisťovací výstava koček, kterou akciová společnost KERAMOST podpoří darem dvou palet steliv (1400 kg). Předpokládá se účast dvanácti útulků. Do nových domovů se v loňském roce podařilo přímo na výstavě umístit 22 koček. Návštěvníci mohli kočičky i útulky na místě podpořit formou daru nebo příspěvku. Děkujeme všem, kteří kočičkám z útulků pomohou tentokrát.

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Termín a místo konání:
16 . 4 – 19. 4. 2020
PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany

Otevírací doba:
16. dubna (čtvrtek) 10 – 18 hod.
17. dubna (pátek) 10 – 18 hod.
18. dubna (sobota) 10 – 18 hod.
19. dubna (neděle) 10 – 17 hod.

Vstupné:
150 Kč / plné vstupné
100 Kč / předprodej vstupenek on-line (do 15.4.2020)
50 Kč / hromadné vstupné pro školy (min 10 osob)
Zdarma / děti do 140 cm, držitelé průkazu ZTP, ZTPP (po předložení platného průkazu)
150 Kč / parkovné osobní vozidlo


Plán výstaviště


Publikováno v kategorii Kočičí zajímavosti

© KERAMOST, a.s. 2012 | webdesign Karel Hejkal