Letní fotosoutěž – Uzavřena

15.7.2016

Letní fotosoutěž je tu! Pošlete nám fotografie svých kočičích miláčků jak si užívají léto a vyhrajte pro ně přírodní hrudkující lehčené stelivo Mikeš Light! K přednostem steliva patří bílá barva a o téměř 50% lehčí hmotnost oproti ostatním hrudkujícím stelivům.

Soutěžní fotografie je možné zasílat do 21.7.2016 na e-mail steliva@keramost.cz nebo do zpráv naší facebookové stránky. Hlasování na facebooku proběhne od 22.7. do 28.7.2016 včetně. Vyhodnocení soutěže bude 29.7.2016 v 8:00 hod. dostupné na portálech organizátora.

Výhra
1.- 5. místo: 40 l hrudkujícího lehčeného steliva Mikeš Light + dárek

Vyhodnocení soutěže

Vyhodnocení soutěže zajišťuje tříčlenná porota administrátorů portálů společnosti KERAMOST, a.s.
Organizátor soutěže vyhodnotí dle počtu hlasů „To se mi líbí“ první až čtvrté místo. Páté místo bude vybráno porotou nezávisle na hlasování, ale nesmí již hodnotit příspěvky, které jsou na prvním až čtvrtém místě.
Výherce bude kontaktován organizátorem soutěže cestou, kterou se registroval do soutěže. Následně bude vyzván aby zaslal svoji poštovní adresu v ČR, na kterou bude výhra zaslána či doručena osobně. Pokud bude výhra vrácena z důvodu nezastižení či nevyzvednutí zásilky, ztrácí výherce nárok na její předání. Více naleznete v podmínkách fotosoutěže.

Staňte se naším fanouškem

Jste chovatelem koček a kupujete steliva společnosti KERAMOST, a.s.? Staňte se fanouškem naší stránky na facebooku a dejte tak najevo svou přízeň! A co na naší stránce najdete? Kromě novinek zde informujeme i o materiální podpoře pro útulky či o soutěžích, ve kterých můžete vyhrát bentonitová hrudkující steliva značek Benko a Mikeš.

Pravidla letní fotosoutěže

 

 


Publikováno v kategorii Soutěže

© KERAMOST, a.s. 2012 | webdesign Karel Hejkal