Pozvánka na výstavu koček v Mostě

15.4.2019

Pro milovníky koček se v Mostě opět uskuteční oblíbená mezinárodní výstava koček. Letošní ročník se koná ve dnech 11. – 12. května 2019 od 9:00 do 18:00 hodin v prostorách Kulturního domu REPRE.

Návštěvníci zde mohou zhlédnout různá plemena koček např. kočky želvovinové, perské, somálské, orientální či domácí, které hodnotí zahraniční posuzovatelé z Německa, Polska, Švédska a Nizozemí. V prostorách výstavy mohou návštěvníci výstavy zhlédnout a za speciálních výstavních podmínek zakoupit celou řadu chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky. V sortimentu samozřejmě nebudou chybět steliva pro kočky společnosti KERAMOST, a.s., která je také generálním sponzorem této výstavy. Zakoupit zde můžete steliva značek Mikeš Light, Mikeš Premium a novinku Mikeš Parfum.

Zajímavým zpestřením stánku KERAMOSTU bude opět kolo štěstí. Každý z návštěvníků, který si zakoupí min. 2 kusy balení steliva, si mohou zatočit na kole štěstí a vyhrát balení Mikeš Standard zdarma nebo malý reklamní dárek. Pro dětské návštěvníky zde nebude chybět ani obří nafukovací kocour Keramourek.

Nepropásněte naši soutěž o rodinnou vstupenku na výstavu zdarma! Více zde.

Prodejní stánek KERAMOST, a.s.
Pozvánka na výstavu koček 2019

Publikováno v kategorii Kočičí zajímavosti

© KERAMOST, a.s. 2012 | webdesign Karel Hejkal