Stelivo pro útulky – ukončeno

14.9.2017

Máte ve svém okolí kočičí útulky a chcete jim pomoci? Pošlete nám fotografii útulku s informací o něm do soukromé zprávy na našem facebooku a my ho po ověření zařadíme do našeho alba s názvem „Stelivo pro útulky“, kde ho můžete lajknout!

Hlasovat můžete od 18.9. do 24.9.2017 v albu s názvem Stelivo pro útulky na našem facebookovém profilu.

Třem kočičím útulkům z našeho alba darujeme paletu steliva pro kočky! Vyhrávají první dvě fotografie s největším počtem lajků a třetí fotografii vybere my nezávisle na hlasování.

Vyhodnocení soutěže:

Soutěž byla ukončena a hlasy zaznamenány. Rádi bychom poděkovali všem soutěžícím, co nominovali kočičí útulky, kterým chtěli pomoci. Také děkujeme všem a že jich nebylo málo, co dávali své hlasy, byl to opravdu velký boj. Obdrželi jsme také skvělé zprávy od pana Doležala, že díky této soutěži našlo několik svěřenců nový domov. Jsme rádi, že i tímto způsobem jsme mohli pomoci. A především VELKÉ DÍKY patří těm lidem, kteří se o ty bezmocné kočičí svěřence s láskou starají. DĚKUJEME! Paletu hrudkujícího bentonitového steliva získávají: Útulek Láskou ke kočkám – Sokolov, Brněnský Max – domov pro kočky a kočičí spolek Petronella. Blahopřejeme!

Kompletní pravidla zde

Banner Stelivo pro útulek


Publikováno v kategorii Soutěže

© KERAMOST, a.s. 2012 | webdesign Karel Hejkal