Valentýnská fotosoutěž – ukončeno

4.2.2016

Valentýnská fotosoutěž je tu! Pošlete nám fotografie svých kočičích miláčků jak dokážou projevit lásku a vyhrajte pro ně bentonitové hrudkující stelivo s vůní!

Soutěžní fotografie je možné zasílat do 7.2.2012 na e-mail steliva@keramost.cz  nebo do zpráv facebookové stránky www.facebook.com/steliva.cz . Hlasování na facebooku proběhne od 8.2. do 14.2.2016 včetně. Vyhodnocení soutěže bude 15.2.2016 v 8:00 hod. dostupné na portálech organizátora.

Výhra

 1.- 5. místo: 30 l hrudkujícího bentonitového steliva s vůní

Vyhodnocení soutěže

Vyhodnocení soutěže zajišťuje tříčlenná porota administrátorů portálů společnosti KERAMOST, a.s.

Organizátor soutěže vyhodnotí dle počtu hlasů „To se mi líbí“ první až čtvrté místo. Páté místo bude vybráno porotou nezávisle na hlasování, ale nesmí již hodnotit příspěvky, které jsou na prvním až čtvrtém místě.

Výherce bude kontaktován organizátorem soutěže cestou, kterou se registroval do soutěže. Následně bude vyzván aby zaslal svoji poštovní adresu v ČR, na kterou bude výhra zaslána či doručena osobně. Pokud bude výhra vrácena z důvodu nezastižení či nevyzvednutí zásilky, ztrácí výherce nárok na její předání. Více naleznete v podmínkách fotosoutěže.

Valentýnská fotosoutěž

 

 

 

 

 

 

 

Pravidla Valentýnské fotosoutěže

Vyhodnocení

Vyhodnocení fotosoutěže

 


Publikováno v kategorii Soutěže

© KERAMOST, a.s. 2012 | webdesign Karel Hejkal