PROPET 2011

23.7.2011

Mezinárodní výstava chovatelských potřeb PROPET je největší specializovanou kontraktační a prodejní výstavou v České republice. Tradiční součástí akce je Mezinárodní výstava psů všech plemen INTERCANIS, Mezinárodní soutěž psů INTERCANIS AGILITY a Mezinárodní výstava koček INTERFELIS. Nechybí ani přehlídka drobných hlodavců. Výstava PROPET se uskutečnila souběžně s Národní výstavou hospodářských zvířat a zemědělské techniky. Díky tomuto spojení byla červnová akce na brněnském výstavišti největším setkáním chovatelů zájmových a hospodářských zvířat v ČR.

Naším významným a tradičním hostem byla zpěvačka Eva Pilarová, která na své vystoupení přilákala opět spoustu návštěvníků. Následně měli fanoušci Evy Pilarové možnost získat podepsanou fotografii v prostorách expozice KERAMOST, a.s.

Slavnostně se uskutečnil také křest brožury Jak se sází strom, kterou pokřtila Eva Pilarová, generální ředitel Ing. Jiří Fíla a ředitel Nadace Partnerství RNDr. Miroslav Kundrata. Právě díky finanční podpoře společnosti KERAMOST, a.s. mohla Nadace Partnerství žádanou brožuru opět vydat a nabídnout je široké veřejnosti k prodeji za symbolickou cenu.

Neméně významným hostem naší společnosti byla známá veterinářka, MVDr. Hana Žertová, která byla po celou dobu konání výstavy přítomna na stánku KERAMOST, a.s. a zodpovídala četné dotazy, které se týkaly psychologických problémů zvířecích miláčků.


Publikováno v kategorii Kočičí zajímavosti

© KERAMOST, a.s. 2012 | webdesign Karel Hejkal