Spring Star Show 2020 – ZRUŠENO

25.2.2020


AKCE JE BOHUŽEL ZRUŠENA DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR.

Vážení chovatelé a milovníci koček, dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na výstavu koček v hotelu Top Hotel ve dnech 21 – 22. března 2020 v Praze. V sobotu od 9:30-17:00 a v neděli 9:30-16:00.

Cílem výstavy je seznámení široké veřejnosti s plemeny koček a propagace chovu koček s průkazem původu. Budete mít možnost setkat se s ušlechtilými kočkami a jejich chovateli a dozvědět se mnoho zajímavého o chovu koček různých plemen. Po oba dny bude probíhat doprovodný program odborných přednášek pro veřejnost i chovatele. Součástí bude také nabídka koček z útulku, prodej chovatelských potřeb a každý den i soutěž o nejhezčí kočku, kterou si zvolí návštěvníci.

Ale výstava není jen o krásných kočkách, informacích a zajímavostech o nich. Je i o spoustě praktických věcech, ale i o krásných „zbytečnostech“. A to znamená, že si můžete vybrat mezi škrabadly, poličkami, pamlsky, granulkami, barfem, hrníčky, škádlítky a hračkami. V sortimentu nebudou chybět ani bentonitová hrudkující steliva pro kočky společnosti KERAMOST, a. s. značky Mikeš Premium a voňavé stelivo Mikeš Parfum za výhodné ceny.

Výstavu stejně jako loni bude moderovat Kateřina Pechová, kterou možná znáte z filmu, seriálu Ordinace v Růžové zahradě, nebo z rádia FAJN.

VSTUPNÉ:
Dospělí: 150,- Kč
Děti: 80,- Kč
Rodinné: 380,- Kč
Zvýhodněné (invalidé): Zdarma

Sledujte vytvořenou událost výstavy na Facebooku a neujde Vám žádná novinka.

Zdroj: http://starshow.eu a https://www.kockypraha.cz/vystavy/

Plakát Spring Star Show 2020

Tags: , , , , , , ,


Publikováno v kategorii Kočičí zajímavosti

© KERAMOST, a.s. 2012 | webdesign Karel Hejkal