Výstava koček v Mostě 2019

15.4.2019

Mezinárodní výstava koček z České republiky i zahraničí se uskutečnila v sobotu 11. a v neděli 12. května 2019 v kulturním domě REPRE v Mostě. Výstavu pořádala ZO SCHK Litvínov 5 a společnost KERAMOST, a.s. patřila tradičně mezi hlavní sponzory. K vidění bylo více než 200 kočičích šampiónů různých ušlechtilých i běžných plemen, ze známých např. Britské nebo Mainské kočky, z málo početných např. Kurilský Bobtail, Korat atd. Po oba dva výstavní dny se vyhlašovali vítězové kategorií (Best in show) od 15 do 18 hod. V neděli se navíc uskutečnila soutěž mladých chovatelů a byla vyhodnocena nejkrásnější kočka hlavního sponzora výstavy – firmy KERAMOST, a.s. V prostorách výstavy bylo možné výhodně zakoupit celou řadu chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky.

V sortimentu nechyběla ani steliva pro kočky společnosti KERAMOST, a.s. Zakoupit jste mohli steliva značek Mikeš Light, Mikeš Premium a novinku Mikeš Parfum. Zajímavým zpestřením stánku KERAMOSTU bylo opět kolo štěstí. Každý z návštěvníků, který si zakoupil min. 2 kusy balení steliva, si mohl zatočit na kole štěstí a vyhrát balení Mikeš Standard zdarma nebo malý reklamní dárek. Pro dětské návštěvníky nechyběl ani obří nafukovací kocour Keramourek.

SOUTĚŽ O STELIVO NA ROK ZDARMA

V rámci 25. výročí založení společnosti KERAMOST, a.s. jsme od 1.5. do 31.5. 2019 soutěžili o Stelivo na rok zdarma! Hledáme výherce, který bude nejblíže tipu „Kolik tun steliva vyprodukovala společnost KERAMOST, a.s. od doby svého vzniku, tzn. od roku 1994 do roku 2018?“

Své tipy můžete odesílat elektronicky na email steliva@keramost.cz nebo poštou na adresu sídla společnosti.

Děkujeme za účast a podporu na letošní výstavě.

Ing. Jan Protivínský
vedoucí oddělení obchodních vztahů
KERAMOST, a.s.

Fotogalerie z výstavy k nahlédnutí zde


Publikováno v kategorii Kočičí zajímavosti

© KERAMOST, a.s. 2012 | webdesign Karel Hejkal